borojerdi
01 بهمن 1401 - 14:01

کانون دانشگاهیان در واکنش به اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه: مسئولان پشیمان‌سازترین تصمیمات را در قبال اروپایی‌ها اجرا کنند

کانون دانشگاهیان ایران اسلامی ضمن محکوم کردن اقدام ضدایرانی پارلمان اروپا، از ستاد کل نیروهای مسلح، مجلس و دولت خواست که انقلابی‌ترین و پشیمان‌سازترین تصمیمات را علیه مدعیان دروغین حقوق بشر اتخاذ‌ و اجرا کند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، کانون دانشگاهیان ایران اسلامی ضمن محکوم کردن اقدام مغایر با مقررات بین المللی پارلمان اروپا در تروریست قلمداد کردن سپاه، پشتیبانی همه جانبه خود را از سپاه اعلام کرد و از ستاد کل نیروهای مسلح، مجلس و دولت خواست که انقلابی‌ترین و پشیمان‌سازترین تصمیمات را علیه مدعیان دروغین حقوق بشر اتخاذ‌ و اجرا کند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی 

یُرِیدُونَ لِیُطۡفِئوا نُورَ ٱللهِ بِأَفۡواهِهِمۡ وَٱللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوۡ کَرِهَ ٱلۡکَافِرُونَ 

ملت شریف ایران و آزادیخواهان جهان به خوبی می‌دانند که انقلاب اسلامی بساط ظلم و غارتگری نظام سلطه جهانی را بر هم زد و سردمداران استکبار را که منابع و ثروت ملت‌ها را فارغ البال به یغما میبردند، گرفتار خواب‌های آشفته و کابوسی عذاب‌آور کرد.

هرچند که قدرتهای شیطانی در تقویت و خلق گروه‌های نوکرمآب با تابلوهای مذهبی، قومیتی، سیاسی و نظامی همچون منافقین، کوموله، دموکرات، القاعده، داعش و جندالشیطان برای آسیب زدن به ملت‌ها مهارت زائدالوصفی دارند اما انقلاب اسلامی و بازوان توانمندش با تکیه بر قدرت لایزالی الهی، روزگار این گروه های بی ریشه، خون آشام، تروریست و تروریست پرور و اربابان سیه رویشان را تیره و تار کردند. 

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مفتخر است که یادگار ماندگار امام خمینی قدس سره، نهادی نظامی مردمی و به رسمیت شناخته شده در قانون اساسی بزرگ ترین انقلاب فرهنگی، اجتماعی و سیاسی دوران معاصر است و نقش بی‌بدیلی در صیانت از انقلاب، ارزشهای اسلامی، خدمت به مردم و مقابله با توطئه ها و ناکام گذاشتن دشمنان داشته و دارد.

بر این اساس عجیب نیست که سردمداران غرب اعم از رژیم جهانخوار ایالات متحده، اروپای هم‌پیمان و گوش به فرمان امریکا و فرزند نامشروع عبری‌اش و مرتجعین عرب، دائما با مؤلفه‌های اقتدار ایران سرافراز و جبهه مقاومت سرستیز داشته باشند. 

آنان کاملا درک می‌کنند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقام صیانت از مرزهای جغرافیایی، اعتقادی، فرهنگی و تمدنی مردم این سرزمین چه نقشه هایی را نقش برآب کرده است و بارها سبب سرافکندگی آنان شده است. 

از جمله تکفیریهای داعشی را که ساخته بودند تا با تشکیل خلافتی قدرتمند در همسایگی ایران و با عملیات مداوم ایذائی و ایجاد رعب و وحشت نظام اسلامی و ملت شریف ما را مستأصل نمایند، اما سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی و سپاه دلاور با سازماندهی و آموزش حشدالشعبی و نیروهای مردمی سوریه و با یاری حزب الله قهرمان، فاطمیون فداکار و زینبیون سلحشور در اوج ناباوری بساط دولت خبیث، خونخوار و تروریست داعش را برچیدند و آتش غیض و غضب سازندگان، حامیان و آمران این فرقه تبهکار را شعله‌ورتر ساختند.

سپاه پاسداران با تدبیر، مجاهدت و تقدیم شهیدان والامقام در ۴۳ سال اخیر در مقاطع دشوار و سرنوشت‌ساز از جمله غائله های اول انقلاب، مقابله با فضای رعب و ترور هزاران انسان پاک به دست منافقین جنایتکار، دفاع مقدس، فتنه‌ها و اغتشاشات و جنگ ترکیبی چند لایه و پیچیده، حقیقت سخن آن پیر پارسا را ثابت کرد که « اگر سپاه نبود کشور نبود ».

دشمنان کوردل مردم ایران برای برپایی آشوبهای اخیر میلیاردها دلار هزینه کردند و از اعتبار و حیثیت سازمانهای اطلاعاتی، سفارت خانه ها و رسانه های خود مایه گذاشتند اما عرض خود بردند و موجب زحمت ما شدند.

سران اروپا باید بدانند که با تنفس مصنوعی دادن به جیره خواران خود در ایران و فراریان خارج از کشور نمی توانند تداوم آشوب‌ها را تضمین کنند و مردم هوشیار ایران فریفته شوهای تبلیغاتی و شگردهای رسانه‌ای نمی شوند و سپاه پاسداران و نیروهای مسلح در دل این ملت جای دارند و اظهارات کینه‌توزانه و مواضع خصمانه پارلمان اروپا یا هر نهاد رسوای دیگری نه تنها گردی بر ساحت نورانی سپاه نمی نشاند بلکه سبب اعتبار و محبوبیت بیشتر سپید رویان سبز پوش این مرز و بوم خواهد شد. 

کانون دانشگاهیان ایران اسلامی ضمن محکوم کردن اقدام مغایر با مقررات بین المللی پارلمان اروپا در تروریست قلمداد کردن ضد تروریست ترین ارگان نظامی جهان، با کمال افتخار پشتیبانی همه جانبه خود را از سربازان ولایت، حامیان ملت و حافظان تمامیت ارضی و انقلاب اسلامی اعلام می‌نماید؛ و از ستاد کل، مجلس و دولت انقلابی می خواهد که انقلابی ترین و پشیمان سازترین تصمیمات را علیه مدعیان دروغین حقوق بشر اتخاذ‌ و اجرا نمایند .

کانون دانشگاهیان بر این باور است که با امتثال اوامر حکیمانه حضرت امام خامنه‌ای مد ظله العالی مبنی بر جهاد تبیین، اساتید و فرزندان دانشگاهی آن مقتدای مقتدر در کارزار اراده‌ها، نبرد اندیشه ها و جنگ شناختی با هشیاری تمام و به کارگیری درست و به موقع بیان و بنان، سهم خود را در تقویت جبهه حق و زمینه سازی نصر و ظفر بر ظلمت کفر و شرک، الحاد و نفاق و ستم به خوبی ادا خواهند کرد بعونه و فضله 

کانون دانشگاهیان ایران اسلامی
۱۴۰۱/۱۱/۱

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 988276